Grudzień w naszym Domu Seniora upłynął w wyjątkowo ciepłej i radosnej atmosferze. Okres przedświąteczny oraz Święta Bożego Narodzenia wypełniły wspólne aktywności, które sprawiły Pensjonariuszom wiele uśmiechu i satysfakcji.
Wspólnie ubieraliśmy choinkę, robiliśmy świąteczne ozdoby, piekliśmy pierniki oraz codziennie korzystaliśmy z własnoręcznie przygotowanego kalendarza adwentowego, który umilał oczekiwanie na Święta. Zwieńczeniem tego wyjątkowego czasu było spotkanie świąteczne oraz koncert świąteczny z udziałem tuby i trąby, który dostarczył wielu wzruszeń. Czas Świąt to był z pewnością okres pełen dobrej zabawy, radości i świątecznej magii!