Z okazji Mikołajek, już tradycyjnie, w naszym Domu gościł Święty Mikołaj 🎅🦌
Święty, naturalnie w towarzystwie uroczych reniferów, odwiedził wszystkich Pensjonariuszy, obdarowując ich pysznymi piernikami. 🍫
Wspólnie poczuliśmy magię Świąt, a śmiech, radość i śpiew kolęd wypełniły cały dom! 🎄
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia i spokoju. Życzymy, aby nadchodzące Święta zostały wypełnione pięknymi chwilami spędzonymi w gronie najbliższych, pełne wzajemnej życzliwości i uśmiechu.
Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku! ✨