Nasi Seniorzy znów zasiedli do szkolnych ławek, biorąc udział w zajęciach informatycznych z obsługi komputerów. Była sala lekcyjna, stanowiska komputerowe i Pan nauczyciel, który cierpliwie krok po kroku tłumaczył tajniki technologii 💻
Seniorzy z ogromnym zaangażowaniem uczyli się obsługi komputera, poznawali nowe możliwości i udowodnili, że na naukę nigdy nie jest za późno ❤️
Było dużo śmiechu, świetnej zabawy i odrobina szkolnych wspomnień. Jedno jest pewne — nasi Pensjonariusze to bardzo pilni uczniowie ❤️👏