fbpx

Placówka działa całodobowo
Dla osób w pobycie dziennym
700 – 1700
Sekretariat
800 – 1600

81-578 Gdynia
ul. Wiczlińska 40A

Konkurs Dom Seniora Life

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że Seniorzy potrzebują budowania relacji poprzez kontakt z innymi ludźmi, ale też różnego rodzaju aktywności pomagających im utrzymać sprawność fizyczną i umysłową. Dlatego też staramy się, aby nasi Pensjonariusze uczestniczyli w szeregu zajęć wykorzystujących różnorodne techniki pracy artystycznej.

Poniżej z dumą prezentujemy wybrane dzieła, które są efektem pracy uczestników zajęć, ćwicząc przy tym precyzję, koncentrację i cierpliwość. W trakcie ich wielogodzinnych starań, pod okiem zaangażowanej Terapeutki zajęciowej, powstały: obrazy olejne, stylowe pastisze, pięknie zdobione cekinami i kokardkami gobeliny, a także zajączki z pomponów, kotki z włóczki oraz wiele wiele innych…

Najbardziej zaangażowane Uczestniczki zostały wyróżnione, a prace można podziwiać na bieżąco w różnych i ogólnodostępnych przestrzeniach Domu Seniora Life.

Czekamy na więcej!

Zobacz całą galerię

Kontakt

  • * Pola obowiązkowe. Prosimy o wypełnienie.
    Z uwagi na wejście nowych przepisów o ochronie danych osobowych, przygotowaliśmy informator o realizowanej polityce prywatności, który znajdziesz tutaj.
Call Now Button